خط تولید دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار به بهره برداری رسید

خط تولید دیزل ملی با توان ۱۳۰۰ اسب بخار صبح امروز در ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزرای راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به بهره‌برداری رسید.

به گزارش عیارآنلاین،صبح امروز در حاشیه افتتاح ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته آیین بهره‌برداری خط تولید دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار در حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، محمدرضا شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و و پشتیبانی نیروهای مسلح و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری برگزار شد.
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره‌برداری خط تولید دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار ضمن تبریک به ملت شریف ایران و عرض خدا قوت به دست‌اندرکاران این پروژه بیان داشت: امیدوارم که این اقدام آغازی برای توسعه بیشتر باشد.
وی افزود: به منظور حمایت از این محصول، ۱۰ دستگاه دیزل ملی از سوی وزارت راه و شهرسازی خریداری شد تا با حمایت تجاری از این محصول، تولید‌کننده‌های آن بتوانند با نمونه‌های خارجی رقابت کنند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این دیزل ملی بتواند نظر بخش خصوصی و فعالان تجاری در حوزه حمل و نقل را جلب کند و در آینده با اطمینان خریدار این محصولات باشد.

​منبع: وزارت راه و شهرسازی

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: