مدیرکل ارزیابی عملکرد سازمان بیمه سلامت:

رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت طی روزهای آینده برگزار می‌شود

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران از اجرای رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، مهدی نوروزیان مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات این سازمان به رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت اشاره کرد و افزود: از آنجایی که نظام پیشنهادات دارای اهمیت فراوانی است در سال جاری این موضوع با مدل و رویکرد جدیدی عملیاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از اعلام فراخوان همه افراد می‌توانند پیشنهادات خود را در پنلی که در پورتال سازمان بیمه سلامت ایران به آدرس http://ihio.gov.ir/Portal/Home/default.aspx قرار دارد، ارسال کنند، افزود: نحوه ارائه پیشنهادات کاملا الکترونیکی است. این پیشنهادات جمع آوری و در اختیار هیات داوران که از نخبگان حوزه بیمه کشور هستند قرار می‌گیرد و در نهایت به بهترین پیشنهادات جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران در مورد محورهای این هم‌اندیشی بیان کرد: محورها مشخص شده و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد که مهمترین آن در خصوص نحوه مدیریت منابع و مصارف، مدیریت هزینه و بهترین ساختار اجرایی و اداری برای سازمان بیمه است.

وی افزود: پیشنهادات ارائه شده شروطی دارد، از جمله اینکه کاملا نو باشد، قبلا مورد مشابه آن وجود نداشته باشد، کاربردی و قابلیت اجرا داشته باشد. اگر پیشنهاد در سطح اصلاح آیین نامه و دستورالعمل سازمان باشد، به معاونت مربوطه ارجاع داده شده و امکان عملی شدن آن وجود دارد ولی اگر برای عملیاتی شدن نیازمند تغییر قانون باشیم باید پیشنهاد را به دولت ارائه داده تا از طریق ارائه لایحه عملی شود. در کل بسته به نوع پیشنهاد مسیر عملیاتی شدن متفاوت است.

نوروزیان گفت: اجرای فراخوان هم اندیشی یا ایده‌ها در مراحل پایانی است و حداکثر تا دو هفته آینده از طریق سایت و پایگاه اطلاع‌رسلانی سازمان بیمه سلامت ایران اطلاع رسانی خواهد شد تا همه افراد علاقه‌مند در آن مشارکت کنند.

منبع: مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: