عضو کمیسیون صنایع مجلس:

پیش بینی می‌شود که تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در مجلس رای نمی‌آورد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس قانون باید ساختار دولت کوچک‌تر شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی رای نیاورد.

به گزارش عیارآنلاین، سید جواد حسینی‌کیا با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالف است، گفت: براساس قانون، باید ساختار دولت کوچک شود، در حالی که دولت لایحه جداسازی سه وزارتخانه را به مجلس ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه کلیات  تفکیک وزارتخانه‌ها هفته گذشته در کمیسیون مشترک، منتفی شده است، افزود: قرار است گزارش کمیسیون در صحن مجلس قرائت و رأی‌گیری شود.

حسینی کیا با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت رای نیاورد، بیان داشت: احیای مجدد وزارت بازرگانی و به عبارتی تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت یا هر تفکیک هر وزارتخانه دیگری کاری زمان‌بر و هزینه‌بر است.

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالف است، گفت: این گونه تفکیک‌ها منجر به مختل شدن کار مردم در مقطعی از زمان می‌شود، بنابراین در این شرایط که مشکلات عدیده‌ای وجود دارد، نباید دنبال تفکیک و سپس پیدا کردن ساختمان و سایر موارد برای وزارتخانه‌ها باشیم.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: