عضو کمیسیون ویژه اصلاح بخشی از ساختار دولت در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

به هیچ عنوان به تفکیک تولید از تجارت رای مثبت نمی‌دهم

عبدالهی با بیان اینکه به هیچ عنوان به بزرگ شدن و توسعه دولت رای مثبت نمی‌دهم گفت: دولت بجای تفکیک باید ماموریت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت را اصلاح کند و ببیند این وزارتخانه در زمان تفکیک چه اشکالاتی داشته است. انشالله لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون ویژه مجلس رد خواهد شد چراکه تولید و بازرگانی باید در کنار یکدیگر و در یک وزارتخانه باشند.

بیت اله عبدالهی، عضو کمیسیون اصلاح بخشی از ساختار دولت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه صنعت عیارآنلاین، پیرامون لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت به جای تفکیک باید بخشی از ساختار و وظایف خود را بخش‌های خصوصی و غیر دولتی واگذار کند.

وی ادامه داد: به نظر بنده، تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای توسعه و بزرگ کردن دولت و افزایش هزینه‌های جاری است.

نماینده مردم اهر و هریس با بیان اینکه به طور میانگین هر پنج سال یکبار وزارت صنعت، معدن و تجارت دستخوش تفکیک و تجمیع شده است گفت: بنده به هیچ عنوان به بزرگ شدن و توسعه دولت رای مثبت نمی‌دهم. دولت باید چابک و کوچک باشد تا ماوریت‌های خود را به درستی انجام دهد.

وی افزود: دولت بجای تفکیک باید ماموریت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت را اصلاح کند و ببیند این وزارتخانه در زمان تفکیک چه اشکالاتی داشته است.

عبدالهی پیرامون آخرین وضعیت لایحه تفکیک در کمیسیون اصلاح بخشی از ساختار دولت گفت: من فکر می‌کنم تا آخر هفته آینده گزارش نهایی کمیسیون ویژه آماده شود. انشالله لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون ویژه مجلس رد خواهد شد چراکه تولید و بازرگانی باید در کنار یکدیگر و در یک وزارتخانه باشند.

 

۱ دیدگاه

  1. مالمیر :

    دولت نباید بزرگتر از این بشه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: