عضو فراکسیون زنان مجلس:

پیگیر اختصاص ۵ دهم درصد اعتبارات استانداری‌ها به امور زنان هستیم

نایب رییس فراکسیون زنان مجلس از حضور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در نشست امروز این فراکسیون و پیگیری تامین امنیت زنان و اختصاص ۵ دهم درصد اعتبارات به امور زنان در نشست امروز این فراکسیون خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، سیده فاطمه ذوالقدر در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، ۲ اردیبهشت ماه ) فراکیسیون زنان مجلس شورای اسلامی، از حضور فریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در نشست امروز خبر داد و گفت: در لایحه بودجه ۹۷ مقرر شد ۵ دهم درصد اعتبارات استانداری ها به امور زنان تخصیص پیدا کند که در نشست امروز این موضوع را پیگیری و در رابطه با نحوه تقسیم و توزیع آن توضیحاتی از سوی این مقام مسئول ارائه شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، از بررسی لایحه تامین امنیت زنان در نشست امروز فراکسیون زنان خبر داد و گفت: مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده به موضوعاتی مانند نقش زنان و خانواده در اموری همچون اصلاح الگوی مصرف آب و منابع انرژی که پرداختن به آن در حال حاضر جزو اولویت های اساسی دستگاه ها و وزارت خانه ها است پرداخت.

وی یادآور شد: رویکرد اصلی دفتر زنان و خانواده وزارت کشور در سال جاری، که رویکردی فرابخشی و غیر سیاسی است در سایه ارتباط دوجانبه و همکاری بین دستگاهی به ویژه میان دولت و نمایندگان مجلس به بهترین شکل محقق خواهد شد.

نایب رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، افزود: تقویت دفاتر بانوان و خانواده استان ها در راستای تحکیم بنیان خانواده، توانمندسازی زنان و دختران و  ارتقای سطوح مدیریتی زنان در حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی از اولویت های مورد توجه مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده دانست.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: