عضو کمیسیون اصلاح ساختار دولت در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

با احیاء دوباره وزارت بازرگانی ۱۰۰ درصد مخالف هستم

اسماعیلی با بیان اینکه تصمیم‌گیری پیرامون تفکیک وزارت صنعت نیازمند کار کارشناسی است گفت: دولت اگر به دنبال تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است باید گزارش‌های مستندی مبنی بر عدم موفقیت مجموعه مذکور در زمان تجمیع بدهد.

داریوش اسماعیلی، عضو کمیسیون مشترک اصلاح بخشی از ساختار دولت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه صنعت عیارآنلاین، پیرامون لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ما از نمایندگان دولت در خواست کرده‌ایم تا با حضور در کمیسیون، دلایل و استدلال‌های‌شان را جهت تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کنند.

وی ادامه داد: آقای انصاری رئیس سازمان امور استخدامی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزرای سابق که در زمان آن‌ها ادغام و تفکیک صورت گرفته بود، هم دعوت کرده‌ایم.

نمایندهٔ مردم خرامه، سروستان و کوار با بیان اینکه تصمیم‌گیری پیرامون تفکیک وزارت صنعت نیازمند کار کارشناسی است، گفت: دولت اگر به دنبال تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است باید گزارش‌های مستندی را مبنی بر عدم موفقیت مجموعه مذکور در زمان تجمیع بدهد.

اسماعیلی در پایان تصریح کرد: بنده به عنوان عضوی از کمیسیون، با تفکیک وزارت صنعت، معدن وتجارت و احیاء دوباره وزارت بازرگانی ۱۰۰ درصد مخالف هستم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: