۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگوی با عیار آنلاین:

دولت در احیا بافت فرسوده الگوسازی کند

نکته مهم این است که مسئولین اگر قولی می‌دهند، در اجرا و عمل هم جدی باشند. چندین سال است بافت‌های فرسوده داریم مطلب می‌خوانیم ولی هنوز اقدامی ندیدیم، دولت باید چند بافت فرسوده در نقاط مختلف ایران را بازسازی کند تا مردم ببینند و باور کنند، در این صورت است که الگوسازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی عیار آنلاین دهمرده، نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنده در بحث بافت فرسوده و حاشیه‌نشینی حداقل در سه استان تجربه دارم. نکته مهم این است که  مسئولین اگر قولی می‌دهند، در اجرا و عمل هم جدی باشند. چندین سال است بافت‌های فرسوده داریم مطلب می‌خوانیم ولی هنوز اقدامی ندیدیم، مسکن مهر را هم که زیر سؤال بردیم که به درد نمی‌خورد و ضعیف است!

وی افزود: دولت باید چند بافت فرسوده در نقاط مختلف ایران را بازسازی کند تا مردم ببینند و باور کنند، در این صورت است که الگوسازی می‌شود. مسئولین سال‌هاست درباره اقداماتشان در شهر زابل حرف می‌زنند اما در عمل هنوز یک متر آسفالت هم انجام نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در ادامه گفت: یک نکته دیگر این است که برای وعده‌ها زمانبندی تعریف نشده است و مشخص نیست چه زمانی قرار است که حرف ها به عمل تبدیل شود. وعده سر خرمن منجر به ناامیدی و عدم اعتماد مردم می‌شود و بدترین بلا برای حاکمیت این است که مردم از آن ناامید شوند. ناامیدی برای یک جامعه سم مهلکی است. ما باید به مردم امید بدهیم، نه امید کاذب؛ امید عملی ببینند. از صد تا حرفی که می‌زنیم ۴ تا را اجرا کنیم مردم خوشحال می‌شوند. حالا اگر در این وضعیت ۹۶ تا دیگر انجام نشد اشکال ندارد، این فنون کار است.

استاندار سابق کرمان، سیستان و بلوچستان و لرستان در خاتمه گفت: من خواهشی که از آقای روحانی دارم این است که مردم به‌هرحال به شما رای دادند و این دور، دوره آخر شماست،  وقت بگذارید و کارهای اساسی برای مردم انجام دهید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: