۱۵ فرو ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵

اقدام شایسته نماینده مجلس در شفاف‌سازی حقوق و مزایا+سند

محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم شهرستان‌های مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در اقدامی تحسین‌برانگیز و خودجوش، ریز دریافتی‌های خود از مجلس شورای اسلامی را برای اطلاع مردم منتشر کرد.

به گزارش عیارآنلاین، موضوع شفافیت در بخش‌های مختلف کشور امروز به یکی از دغدغه های جدی مردم و کشور تبدیل شده است. در همین راستا یکی از بخش‌های مورد بحث، موضوع دریافتی‌های مقامات در دستگاه‌های مختلف است. یکی از مهمترین این نهادها، مجلس شورای اسلامی است که به عنوان نهادی که در اجرای قانون توسط قوه مجریه نظارت دارد، خود باید در موضوع نظارت شدن به ویژه از سوی مردم پیشگام باشد. به همین دلیل است که شفافیت در آن می تواند زمینه ساز شفافیت در سایر ارگان‌ها باشد.

در همین راستا دیروز (۱۴ فروردین ۹۷) محدرضا صباغیان بافقی در اقدامی شایسته، ریز دریافتی های خود را به اطلاع عموم مردم به ویژه موکلین خود در پنج شهرستان مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در استان یزد رسانده است. این اقدام نماینده مجلس در راستای احقاق حق مردم در اطلاع از عملکرد وکلای خود در خانه ملت بوده و به صورت کاملا خودجوش انجام شده است. سند منتشر شده این نماینده مجلس را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: