رئیس مجلس خبرگان رهبری:

مسئولان برای امر تولید و اشتغال جوانان اهمیت قائل شوند

آیت‌الله جنتی: مسئولان برای امر تولید و اشتغال جوانان اهمیت قائل شوند. هیچ مسلمانی راضی نیست که افرادی بیکار و گرسنه باشند. اکنون شب عید است و خانه‌های آن‌ها خالی از میوه و شیرینی بوده و عده‌ای هم پرخوری کرده و از اموال افراد بیچاره مال بیاندوزند.

به گزارش عیارآنلاین، آیت الله احمد جنتی عصر چهارشنبه در اختتامیه چهارمین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان رهبری دغدغه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری، ایثارگری، فداکاری و جهاد فی سبیل الله را دارد.

آیت الله جنتی اظهار داشت: بر ولایت فقیه حداکثر تاکید را داریم که ستون نظام است و همه چیز بر محور این ستون می چرخد و با قدرت این ستون انقلاب پیروز شد و تاکنون هم با قدرت پیش رفته و در آینده هم مقام ولایت حاکم است و برای همیشه هم خواهد بود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: ولایت فقیه ولایت رسول الله و ائمه بوده و پایان پذیر نیست.

آیت الله جنتی همچنین از مسوولان خواست برای امر تولید و اشتغال جوانان اهمیت قائل شوند و تاکید کرد: هیچ مسلمانی راضی نیست که افرادی بیکار و گرسنه باشند. اکنون شب عید است و خانه های آنها خالی از میوه و شیرینی بوده و عده ای هم پرخوری کرده و از اموال افراد بیچاره مال بیاندوزند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این برای ما قابل تحمل نیست. انتظار ما این است که در این زمینه تلاش کنیم و وظیفه دولت است که به وضع بیچارگان رسیدگی کرده و این امر قابل اغماض نیست.

آیت الله جنتی همچنین یادآور شد: اعضای خبرگان رهبری بیعت مجدد خود را با مقام ولایت اعلام می کنند؛ فردا هم با رهبری دیدار کرده و از بیانات ارزنده شان استفاده می کنیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جلسه امروز بسیار پربار بود و از اعضا تشکر می کنم که به وقت ، حضور یافته و در رای گیری ها حضور فعال داشتند و چیزی باقی نمانده است.

آیت الله جنتی افزود: هیات اندیشه ورز یکی از مهمترین مسایل جاری و دستور رهبری بود. در این ارتباط رای گیری و تصمیم گیری شده و ما از این مرحله خیلی مهم عبور کردیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: امید است بتوانیم وظایف خود را عندالله و عندالرسول ادامه دهیم و هر کجا هستیم بر اصول اسلامی وفادار و پایدار باشیم.

آیت الله جنتی بیان داشت: در خصوص مساله حجاب تاکید می کنم که از مسلمات اسلام است و هیچ عالم مسلمان و شیعه و سنی راجع به حجاب تردید و شکی ندارد و همیشه هم بوده است. وقتی می گوییم روز تولد حضرت زهرا(س)، این حضرت الگوی ما است، باید ببینیم حضرت چه کار می کنند. باید زنان را توجیه کرد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری عنوان داشت: عده ای حرف هایی می زنند که در درجه اول باید این ها را توجیه و با آنها صحبت کرد که علت این کار چیست تا از اول توبه کنند و پشیمان شوند. با آنهایی هم که توبه نمی کنند، باید برخورد کرد که تکرار نکنند.

آیت الله جنتی اظهار داشت: امیدوارم به خوبی این سال تمام شود و عید آینده را هم به مردم عزیز تبریک می گویم.

منبع: برنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: