۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴

سروش به سمت معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو منصوب شد

وزیر نیرو با قدردانی از خدمات رحیم میدانی معاون سابق آب وآبفا، با صدور حکمی عباس سروش را به عنوان معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو منصوب کرد.

به گزارش عیارآنلاین، رضا اردکانیان­ با قدردانی­­­­ از خدمات رحیم میدانی معاون سابق آب وآبفا، با صدور حکمی عباس سروش را به عنوان معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو منصوب کرد.
در ­حکم وزیر نیرو آمده است؛
با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون آب و آبفا وزارت نیرو منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با همکاری سایر معاونین، مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی، مدیران ذیربط و جلب مشارکت همه­­ذینفعان صنعت آب و فاضلاب در چارچوب برنامه‌های وزیر نیرو در حوزه آب و پساب در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، نسبت به تحقق کامل برنامه‌های تحت مدیریت با تأکید بر اولویت‌های عمومی و تخصصی مندرج در پیوست این حکم در راستای پایداری فنی، اقتصادی و زیست محیطی آب کشور اهتمام ویژه به عمل آورید.

مسئولیت معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو تمدید شد
وزیر نیرو در حکم جداگانه ای رضا انجم شعاع­­ معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو را در سمت خود ابقا کرد.
در حکم انتصاب جدید معاونت حقوقی آمده است:
جناب آقای رضا انجم شعاع، با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با همکاری سایر معاونین، مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی، مدیران ذیربط و جلب مشارکت کلیه همکاران، در انجام وظایف و تحقق اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اولویت‌های عمومی و تخصصی مندرج در پیوست این حکم اهتمام ورزید. ­
­اردکانیان همچنین در حکم دیگری علی اصغر­­میرزایی را به عنوان مشاور وزیر در امورپیگیری های ویژه ­منصوب کرد.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: