۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴

یزدان‌دوست را به سمت مشاور امور بین الملل صنایع آب و برق منصوب شد

وزیر نیرو با صدور حکمی فرهاد یکه یزدان‌دوست را به سمت مشاور در امور بین الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب کرد.

به گزارش عیارآنلاین، وزیر نیرو ­­­ با صدور حکمی ­­فرهاد یکه یزدان‌دوست را به سمت مشاور ­در امور بین الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب کرد.
در حکم وزیر نیرو آمده است:
جناب آقای فرهاد یکه یزدان دوست با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور بین الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پشتیبانی همکاران تحت سرپرستی و ارتباط و تعامل مؤثر با واحدهای مختلف حوزه ستادی، شرکت‌های مادر تخصصی و شرکت‌های زیرمجموعه، در انجام وظایف محوله در چارچوب برنامه‌های وزیر نیرو در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، بویژه در تحقق موارد ذیل اهتمام ورزید:
مشارکت در توسعه ارتباطات مؤثر بین المللی در جهت تحقق دیپلماسی آب و انرژی راهبری روابط بین الملل و ارتقای سطح همکاری با کشورها، مجامع و نهادهای بین المللی و تقویت نقش کمیسیون‌های مشترک توسعه و راهبری سرمایه گذاری خارجی در صنعت آب و برق،­ راهبری و نظارت بر برنامه‌های حضور صنایع آب و برق در بازارهای بین المللی و حمایت از صادرکنندگان دانش، خدمات و تجهیزات فنی، مهندسی و اجرایی آب و برق.
­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­وزیر نیرو همچنین از خدمات حمید رضا تشیعی رئیس پیشین مرکز توسعه صادرات وپشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو و علیرضا دایمی قائم­­مقام وزیر نیرو در امور بین الملل وپشتیبانی صنایع ­آب و برق که باز نشسته شده است قدردانی­ کرد.

منبع: صدا و سیما

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: