نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی، با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، در این نمایشگاه که برای اولین‌بار با رویکرد تخصصی و بین المللی در کشور برگزار می‌شود، دانشکده‌های طب ایرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی، انجمن‌های علمی سراسر کشور و تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فراورده‌های طبیعی، حضور یافته و در کنار نمایندگان برخی کشورهای خارجی، به معرفی ظرفیت‌های بالقوه ایران در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی می‌پردازند.
برگزاری نشست صمیمانه با حضور پیشکسوتان گیاهان دارویی و تقدیر از فعالان حوزه طب ایرانی و مکمل با حضور دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، از برنامه‌های در نظر گرفته شده در حاشیه این رویداد است.

گفتنی است نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی، ۲ تا ۴ اسفند ماه امسال، از ساعت ۹ تا ۱۷، در سالن ملل شهر آفتاب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتیhttp://www.monirexpo.com مراجعه کنند.

منبع: وبدا

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: