غلامی: کار تولید و صنعت باید به دست مردم سپرده شود

دکتر منصور غلامی، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری که صبح امروز در استان همدان به عنوان نماینده رئیس جمهور و هیات دولت حضور یافت، در شرکت بافت سان ملایر گفت: یاد و خاطره امام راحل و همه شهدا و ایثارگران را گرامی می داریم و برای مقام معظم رهبری و خدمتگزاران به کشور آرزوی سلامتی داریم.

به گزارش عیارآنلاین، دکتر غلامی با بیان اینکه، بنده حامل سلام آقای رئیس جمهور و اعضای هیات دولت برای مردم ملایرهستم، اظهار داشت: امید است تا بتوانیم در دولت تدبیر و امید خدمات شایسته ای به مردم کشور ارائه کنیم.

وزیر علوم خاطرنشان کرد: شرایط کشور شرایط خاصی است و دشمنان این کشور درصدد سنگ اندازی بر سر راه کشور هستند و موانع زیادی را هم ایجاد کرده اند ولی کشور ما با حضور مردم فهیم و انقلابی که همیشه پشتیبان مسئولان بوده اند، توانسته به پیشرفت های خوبی در زمینه های مختلف دست پیدا کند.

دکتر غلامی اظهار کرد: ان شاء الله مردم در راه پیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور پررنگ و تاثیرگذار خودشان را همانند سال های گذشته به رخ دشمنان این مرز و بوم و انقلاب خواهند کشید و یک بار دیگر حماسه ای بی نظیر را به نمایش می گذارند.

وزیر علوم تاکید کرد: در کشورما باید کار تولید و صنعت به دست مردم سپرده شود و آنها باید این کار را دست گیرند، چراکه این کشور و این آب و خاک متعلق به مردم است.

وی در پایان گفت: از استاندار محترم همدان و مسئولان استان همدان تشکر می کنم به خاطر زحمات بی دریغ و شایسته ای که انجام می دهند تا روند روبه رشدی در کشور اتفاق افتد و البته این اقدامات در کشور کم نظیر است.

منبع: وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: