ابتکار:برخی با عناوین مقدس از کودک آزاری قصر در می‌روند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: انتظار داریم لایحه کودکان و نوجوانان نهایی شود، این لایحه از کمیسیون قضایی خارج شده و سپس در صحن مجلس، قرار می گیرد و امیدواریم این قانون مورد توجه قرار گیرد. امیدواریم در فرآیندهای قضائی، موارد کودک آزاری به دور از تبعیض و عادلانه باشد، کودک آزاری با هر عنوانی باید عادلانه باشد اما متاسفانه اینکه برخی با عناوین مقدس از کودک آزاری قصر در می روند، جای شرمندگی دارد.

به گزارش عیارآنلاین، معصومه ابتکار روز یکشنبه در آیین تقدیر از کارشناسان اورژانس اجتماعی در سالن تلاش افزود: این افراد نمی توانند سربلندی مردم ایران را ببینند و می خواهند به انواع گوناگون، یاس و ناامیدی را به مردم القا کنند.
وی ، مقابله با خشونت را از مهم ترین سیاست های دولت دوازدهم برشمرد و گفت: بطور مجدانه پیگیر لایحه مقابله با خشونت علیه زنان از طریق قوه قضائیه هستیم و انتظار داریم هرچه زودتر این لایحه از قوه قضائیه به دولت و سپس به مجلس شورای اسلامی برود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان اظهارداشت: انتظار داریم لایحه کودکان و نوجوانان نیز نهایی شده، این لایحه از کمیسیون قضایی خارج شده و سپس در صحن مجلس، قرار می گیرد و امیدواریم این قانون مورد توجه قرار گیرد.
ابتکار افزود: امیدواریم در فرآیندهای قضائی، موارد کودک آزاری به دور از تبعیض و عادلانه باشد، کودک آزاری با هر عنوانی باید عادلانه باشد اما متاسفانه اینکه برخی با عناوین مقدس از کودک آزاری قصر در می روند، جای شرمندگی دارد.
وی تاکید کرد: نسبت به فرآیندهای استیفای حقوق کودکان، جدی باشیم.
وی خاطرنشان کرد: طرح تاب آوری اجتماعی در دولت یازدهم اجرا شد و در دولت دوازدهم، دور دوم آن آغاز شد.

منبع: ابتکار

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: