عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

پیشرفت بخش بهداشت و درمان پس از اجرای طرح تحول سلامت قابل انکار نیست

طباطبایی نژاد: پیشرفت بخش بهداشت و درمان پس از اجرای طرح تحول سلامت قابل انکار نیست و با توجه به توقع ایجاد شده در میان جامعه، نمی‌توان به شرایط گذشته پیش از اجرای این طرح بازگشت.

به گزارش عیارآنلاین، سیدصادق طباطبایی نژاد با تاکید بر رضایتمندی مردم از خدمات طرح تحول سلامت افزود: بحث بهداشت و درمان مردم از جمله موضوعاتی است که تحت هیچ شرایطی نمی توان از آن چشم پوشی کرد، زیرا در طی اجرای طرح تحول سلامت، امیدی در میان مردم در جهت دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب ایجاد شد که نباید و نمی تواند بی پاسخ بماند و دولت باید پاسخگوی آن باشد.

وی ادامه داد: این طرح هم اکنون به دلیل تامین نشدن منابع مالی دچار یک معضل اساسی شده است و در صورتی که همین روند ادامه داشته باشد، اوضاع دریافت خدمات درمانی بسیار ناگوارتر از گذشته خواهد شد.

به گزارش سلامت آنلاین، نماینده مردم اردستان در مجلس تاکید کرد: امیدواریم دولت توجه ویژه ای در تخصیص منابع پایدار به طرح تحول سلامت داشته باشد و در عین حال وزارت بهداشت نیز بدون شتابزدگی و با بهره گیری از یک مدیریت بهینه رو به جلو، در جهت ارتقا هرچه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی حرکت کند.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: