۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

مجلس قطعا در خصوص کاهش بودجه خرید تضمینی گندم ورود خواهد کرد

نوری با بیان اینکه بورس کالا باید مکمل خرید تضمینی گندم باشد و نباید به یکباره بورس را جایگزین خرید تضمینی کنیم، گفت: مجلس شورای اسلامی قطعا در خصوص کاهش بودجه خرید تضمینی ورود خواهد کرد؛ چراکه با کاهش بودجه خرید تضمینی، با کاهش تولید گندم مواجه خواهیم شد.

سید راضی نوری، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه کشاورزی عیارآنلاین، پیرامون کاهش بودجه خرید تضمینی گندم سال ۹۷ گفت: مجلس شورای اسلامی قطعا در خصوص کاهش بودجه خرید تضمینی ورود خواهد کرد؛ چرا که با این وجود با کاهش تولید گندم مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: برنامه دولت این است که خرید گندم از طریق بورس کالا انجام شود ولی به اعتقاد ما این اقدام باید به صورت تدریجی و در زمان‌های مشخص و همراه با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم انجام شود.

این نماینده مجلس درخصوص بورس کالا گفت: بورس کالا باید مکمل خرید تضمینی دولتی باشد و نباید به یکباره بورس را جایگزین خرید تضمینی کنیم.

راضی در خصوص اینکه آیا مجلس شورای اسلامی اقدامی پیرامون این موضوع انجام نخواهد داد گفت: وظیفه مجلس حمایت از کشاورزان کشور است به همین دلیل در پیشنهادات و اصلاحات بودجه این موضوع را لحاظ خواهیم کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: