عضو کمیسیون کشاورزی:

ضعف در مدیریت و تصمیم‌گیری‌های کلان، عدم تعامل و عدم بکارگیری نیروهای جوان و متخصص از دلایل استیضاح حجتی هستند

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی، گفت: منافع ملی برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مخصوصا اعضای کمیسیون کشاورزی بر تمام مسائل اولویت دارد، اینکه کمیسیون تخصیصی به دنبال استیضاح وزیر باشد از استثنائات است.

به گزارش عیارآنلاین، علی وقف‌چی درخصوص استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، اظهر داشت: ۵۶ مورد چالش‌های پیش‌روی کشاورزی بود که تاکنون پاسخی به آنها داده نشده که این موارد شامل ضعف در مدیریت و تصمیم‌گیری‌های کلان و عدم تعامل می‌شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان و مخصوصا اعضای کشاورزی از وزیر جهاد کشاورزی خواستند تا در انتخاب مدیران کلان وزارت‌خانه تجدید نظر کند و از نیروهای جوان ، متخصص و دارای تجربه استفاده کند، گفت: با وجود اینکه به وی رای نداده بودم اما بعد از رای اعتماد به او اعلام کردم شما وزیر ما هستید و باید در راستای رفع مشکلات تلاش کنید.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظر اعضای کمیسیون بر این است که تغییراتی ایجاد نشده و حتی اگر ایجاد شده بدتر از گذشته عمل می‌کنند، ادامه داد: منافع ملی برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مخصوصا اعضای کمیسیون کشاورزی بر تمام مسائل اولویت دارد، اینکه کمیسیون تخصیصی به دنبال استیضاح وزیر باشد از استثنائات است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه تا کنون ۸۹ امضاء برای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی جمع شده است، خاطرنشان کرد: برخی از نمایندگان نیز هستند که قصد امضا دارند، براساس قانون این طرح باید به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شود و بعد از انجام بررسی ‌های لازم در کمیسیون وزیر محترم در مدت یک‌هفته یا ده رز فرصت دارد تا در صحن علنی از خود دفاع کند.

منبع: خانه ملت

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: