بطحایی: مبنای تصویب بودجه آموزش و پرورش برای سال ۹۷ عملکرد سال ۹۶ آموزش و پرورش باشد

وزیر آموزش و پرورش خطاب به نمایندگان مجلس گفت: در آموزش و پرورش همواره با کمبود بودجه مواجه هستیم و مبنا قرار دادن عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری جهت تصویب بودجه سال آینده می‌تواند در این مسیر مؤثر باشد.

به گزارش عیارآنلاین، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش امروز در نهصد و چهل و نهمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش از شروع به کار تلویزیون تعاملی سینا در آینده نزدیک خبر داد و گفت: از ویژگی‌های این تلویزیون تعاملی واداشتن مخاطب خاص است؛ هرخانواده که مخاطب این برنامه است لزوماً باید برنامه مورد نظر را ببیند و برنامه‌های ارائه شده برای هر استان ممکن است با سایر استان‌ها متفاوت باشد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: مدیران مدرسه باید اطلاعاتشان به‌روز باشد و مسائل مورد نیاز آنها از طریق این تلویزیون برای آنها ارائه می‌شود.

وی افزود: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که مبنای تصویب بودجه آموزش و پرورش برای سال ۹۷ عملکرد سال ۹۶ آموزش و پرورش باشد.

بطحایی ادامه داد: در آموزش و پرورش همواره با کمبود بودجه مواجه هستیم و مبنا قرار دادن عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری جهت تصویب بودجه سال آینده می‌تواند دراین مسیر مؤثر باشد.

وزیرآموزش و پرورش افزود: یکی از عواملی که می‌تواند در ارتقای جایگاه اجتماعی آموزش و پرورش موثر باشد ارتباط و تعامل آموزش و پرورش با جامعه است بنابراین راه‌اندازی تلویزیون تعاملی آموزش و پرورش می‌تواند این مهم را محقق کند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: