رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه تهران:

در سال ۹۵_۹۶گردش مالی پارک‌های علم وفناوی دانشگاه تهران ۸۰۰ میلیارد تومان بوده است

زارعی از گردش مالی ۸۰۰ میلیارد تومانی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، عباس زارعی رئیس پارک علم فناوری دانشگاه تهران در نشست خبری روز فناوری که امروز در پارک علم و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: این مراسم رونمایی در واقع در چهار مرحله و از ۱۵ محصول برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری نظیر آی تی،ای سی تی، محصولات نفت و پتروشیمی برگزار می شود.

وی ادامه داد: این رونمایی سوم دی ماه سال جاری با حضور جمعی از شخصیت های دانشگاهی، ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم، سرمایه گذاران، مشاوران تخصصی، مدیران واحدهای فناور برگزار خواهد شد.

رونمایی از ۱۵ محصول برتر در حوزه های پزشکی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران افزود: در این رویداد از ۱۵ محصول برتر در حوزه های پزشکی و فناوری اطلاعات و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران رونمایی می شود.

زارع گفت: این رویداد ۲بار در سال برگزار می شود که در سال ۹۵_۹۶، بالغ بر ۷۰۰ تا ۸۰۰میلیارد تومان گردش مالی شرکت های پارک بوده است که با دارایی حدود ۶۰۰میلیارد تومان توانسته ایم ۶۰۰محصول را مدیریت کنیم و در این بین ۲ هزار کارآفرینی انجام و سه محصول را توانسته به ثبت اختراع برسانیم.

زارع یادآورشد: از میان ۲۵ درخواست رونمایی ارائه شده در این پس از داوری و ارزیابی فنی، ۱۵ محصول برتر حائز شرایط لازم برای رونمایی تشخیص داده شد.

منبع: باشگاه‌خبرنگاران

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: