غلامی: استانداردسازی دقیق طرح‌های عمرانی ضروری است

دکتر منصور غلامی در بازدید از بخش ها و زیرمجموعه های مختلف حوزه معاونت اداری،‌ مالی و مدیریت منابع وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری بر “لزوم ثبت تجربه های موفق و مستندسازی دقیق فعالیت های انجام شده” در این حوزه تاکید کرد.

به گزارش عیارآنلاین، دکتر غلامی عصر شنبه در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید، از بخش‌های مختلف حوزه معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارتخانه دیدن کرد و از نزدیک پای صحبت‌ها و نقطه نظرات کارشناسان و مدیران این معاونت نشست و با فرایند فعالیت در این بخش آشنا شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این بازدید گفت: چنانچه در زمینه‌ها و عرصه‌های مختلف فعالیتی و عملکردی، ثبت دقیق و مستندسازی مطلوبفعالیت‌ها را مبتنی بر استانداردهای علمی و ظرفیت فناوری‌های نوین داشته باشیم، می‌توانیم در جهت انتقال تجربه‌های موفق در ستاد و سایرزیرمجموعه‌های وزارت علوم و حتی به سایر دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی گام‌های موثرتری برداریم.

وی همچنین ” ضرورت استانداردسازی دقیق طرح‌های عمرانی” را مورد تاکید قرار داد و گفت: لازم است مبتنی بر پایش ها، مطالعات و برآوردهای دقیق علمی و عملیاتی، طرح‌های عمرانی در دانشگاه‌ها و تمامی مجموعه‌های وابسته به وزارت علوم به صورتی استاندارد و با رعایت الزام‌های موردتوجه در الگوی مدیریت سبز ساماندهی و اجرایی شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این بازدید، دکتر حسین عسکریان ابیانه، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به همراه مدیران خود در خصوص روند فعالیت این معاونت توضیحات مبسوطی به دکتر غلامی ارائه کردند.

منبع: ایسنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: