وزیر ورزش و جوانان:

وام ازدواج همچنان ۱۰ میلیون می‌ماند

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری جلسات مربوط به بودجه سال آینده از تداوم اختصاص وام ۱۰ میلیونی ازدواج به جوانان در سال آینده خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بعد فرهنگی و معنوی حوزه ازدواج گفت: رویکرد این وزارتخانه استفاده از ظرفیت دفاتر مشاوره ازدواج در این حوزه است. در طول یک سال گذشته تعداد دفاتر مشاوره ازدواج به بیش از ۱۰ برابر افزایش یافته است.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت به باور جدیدی در به‌کارگیری زنان و جوانان در عرصه‌های مدیریتی و اجرایی کشور رسیده است، اظهار کرد: همزمان با آغاز کار دولت بسیاری از مدیران دولت یازدهم این پیشنهاد را با رئیس‌جمهور مطرح کردند که وی وزیران جوان‌تری را به جای آنان منصوب کند و آنها نیز به عنوان مشاور تجربیات‌شان را انتقال دهند.
سلطانی‌فر با تأکید بر اینکه جوانان موتور محرکه و محور توسعه کشور هستند، افزود: هر چه از ظرفیت جوانان و فرصت طلایی حضور آنان بیشتر استفاده شود زودتر به اهداف توسعه دست خواهیم یافت. با قوانینی که توسط مجلس به تصویب رسیده در سه سال آینده شاهد انتقال قدرت به جوانان خواهیم بود.
سلطانی‌فر یکی از محوری‌ترین شاخص‌های ارزیابی مدیران حوزه ورزش و جوانان کشور را تعامل، حمایت و پشتیبانی از امور جوانان و سمن‌ها اعلام کرد و گفت: در انتصاب مدیران کل استان‌ها این رویکرد در پیش گرفته شده به طوری که تعدادی از مدیران این حوزه زیر ۴۰ سال سن دارند. این اصل قرار است در انتصابات بعدی نیز رعایت شود.
وی با اشاره به لایحه دولت برای تفکیک ساختار سه وزارتخانه صنعت و معدن، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان تصریح کرد: در حال حاضر وزارت ورزش و جوانان فعالیت‌های خود را متوقف نکرده و تابع نظرات مراجع قانونگذاری و مجلس خواهد بود.

منبع: جوان آنلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: