مدیرعامل بیمه سلامت ایران:

افراد پس از گذراندن آزمون وسع به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت ایران قرار می‌گیرند

مدیرعامل بیمه سلامت ایران گفت: افراد پس از گذراندن آزمون وسع به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت ایران قرار می‌گیرند.

به گزارش عیارآنلاین، طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه سلامت ایران  اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجلس و تبصره ۱۷ افرادی که دارای بیمه سلامت رایگان هستند برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی می‌توانند در مراکز دولتی با استفاده از تعرفه دولتی مراجعه کنند.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران ادامه داد: افراد پس از گذراندن آزمون وسع به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت ایران قرار می گیرند و در تمام مراکز دولتی و خصوصی خدمات بهداشتی به آنها ارائه می شود.

وی بیان کرد: بنابر ابلاغیه‌ سازمان بیمه سلامت، دارندگان دفترچه بیمه سلامت رایگان می‌توانند با تعرفه دولتی در بخش خصوصی دانشگاه‌هایی که به طور کامل ظرفیت پذیرش بیماران در بخش دولتی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را ندارند، تحت درمان قرار گیرند.

موهبتی افزود: بیمارانی که به وسیله پزشک در مراکز دولتی تجویز شده باشند،‌ می‌توانند در همه داروخانه‌های دولتی و خصوصی طرف قرارداد با بیمه سلامت،  خدمات دریافت کنند.

وی یادآورشد: افراد تحت پوشش سازمان‌های بهزیستی و کمیته امداد و همچنین اقشار خاص و کارکنان دولت با دفترچه بیمه سلامت رایگان می‌توانند در مراکز دولتی و خصوصی خدمات بهداشتی دریافت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: