عضو کمیسیون انرژی:

وزیر بهداشت براى ادامه مسیر طرح تحول باید در صدد رفع آسیب‌هاى طرح برآید

میرزایی گفت: طرح تحول سلامت موجب رضایت مردم شد و مورد حمایت علما و مقام معظم رهبرى قرار گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، جلال میرزایى نماینده مردم ایلام در مجلس شوراى اسلامى با اشاره به جلسه روز گذشته خود به همراه استاندار ایلام با وزیر بهداشت گفت: وزیربهداشت تاکنون به استان ایلام لطف داشتند و زحمات بسیارى در حوزه سلامت کشور کشیدند و در این جلسه نیز دستور دادند امکانات بیشترى در اختیار دانشگاه هاى علوم پزشکى و مراکز درمانى ایلام قرار گیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اجراى طرح تحول سلامت در کشور گفت: این طرح موجب رضایت مردم شد و مورد حمایت علما و مقام معظم رهبرى نیز قرار گرفت.

نماینده ایلام در مجلس شوراى اسلامى عنوان کرد: وزیر بهداشت با شناختى که از طرح تحول سلامت دارد براى ادامه مسیر آن باید در صدد رفع آسیب هاى طرح برآید و با جذب منابع، خدمات بیشترى به اقشار مختلف جامعه داده شود و همچنین همانطور که در کشور های دیگر از بودجه عمومى در بخش آموزش و سلامت هزینه مى کنند وزارت بهداشت نیز باید از این فرصت استفاده کند.

وى با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش سلامت گفت: مشکل عدیده این است که در شهرستان هاى ایلام با کمبود برخی امکانات از جمله مرکز آنژیوگرافى قلبى مواجه هستیم البته وزیربهداشت در جلسه اى که داشتیم در ایجاد این بخش قول مساعد دادند.

منبع: وبدا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: