مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران:

خیرین بخش عمده‌ای از فضاهای آموزشی را با کمک دولت ساختند

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: در سالهای اخیر خیرین و واقفین به کمک آمدند و بخش عمده‌ای از فضاهای آموزشی که نیاز اولویت دار دانش‌آموزان است را با کمک دولت ساختند.

به گزارش عیارآنلاین، داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با برنامه سلام ایران رادیو سراسری ایران، ضمن تبریک هفته وقف گفت: هفته وقف را خدمت خیرین به خصوص خیرین مدرسه ساز تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: فضاهای آموزشی کشور و در استان تهران با مشکلاتی از قبیل بحث ایمنی، مقاوم‌سازی، بازسازی و کمبود فضاهای آموزشی مناسب مواجه هستند.

ورناصری با بیان اینکه دولت اعتبارات مناسبی در اختیار موضوع مدرسه‌سازی قرار داده است، اما کفاف نیاز فضاهای آموزشی را نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سالهای اخیر خیرین بزرگوار و واقفین عزیز به کمک آمدند و بخش عمده‌ای از فضاهای آموزشی که نیاز اولویت دار دانش‌آموزان است را با کمک دولت ساختند و توانستند بخش اعظمی از این فضاها را تخریب و بازسازی کنند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اضافه کرد: در تکمیل، ساخت و احداث فضاهای آموزشی، کارهای اساسی صورت گرفته است و امروز نیز در برنامه‌ای قصد تقدیر و تکریم از خیرین بزرگوار تهران را داریم.

وی با بیان اینکه در همین روزها شاهد افتتاحیه فضاهای آموزشی خیرساز هستیم، گفت: امروز نیز در منطقه بهارستان شهرستان‌های استان تهران یک فضای آموزشی خیرساز افتتاح شد.

ورناصری تصریح کرد: در هفته‌های آینده نیز پروژه‌ها و فضاهای آموزشی بسیار زیاد خیرساز که در شأن دانش‌آموز است به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: