۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
وزیر آموزش‌وپرورش در گفتگو با عیارآنلاین خبر داد:

تکمیل زیرنظام‌های سند تحول بنیادین تا ۳ ماه آینده

بطحایی گفت: از زیرنظام‌های سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش ۲ زیر نظام باقی مانده است که این دو زیر نظام هم تهیه شده و آماده طرح در شورای عالی آموزش و پرورش است. ظرف مدت ۳ ماه آیند هر ۲ زیر نظام بررسی، تصویب و ابلاغ می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، نخستین نشست خبری سید محمد بطحایی، وزیر آموزش‌وپرورش با اصحاب رسانه در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۹۶ برگزار گردید. در حاشیه این نشست، بطحایی در پاسخ به سؤال خبرنگار عیارآنلاین، پیرامون تهیه و تدوین زیرنظام‌های طرح تحول بنیادین آموزش‌وپرورش، گفت: از زیرنظام‌های سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش ۲ زیر نظام باقی مانده است که این دو زیر نظام هم تهیه شده و آماده طرح در شورای عالی آموزش‌وپرورش است.

وی در خصوص اینکه زمان دقیق تصویب و ابلاغ زیرنظام‌های طرح تحول بنیادین آموزش و پروش چه تاریخی خواهد بود، گفت:  در جلسه‌ای که دیروز (۲۲ آبان ماه) داشتیم، به بنده گفتند، ظرف مدت ۳ ماه آینده هر ۲ زیرنظام  بررسی، تصویب و ابلاغ می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که به رغم عدم تصریح سند تحول بنیادین بر خرید خدمات آموزشی، چرا این الگو در دستور  کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است، گفت: این طور نیست، چراکه، استفاده از مشارکت بخش‌های غیر دولتی در سند تحول بنیادن آمده است. حالا خرید خدمات نیامده است ولی مشارکت بخش غیر دولتی که آمده است.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: