مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش:

«ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی» اولویت مدارس شاهد است

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز مأموریت ما در این اداره‌کل، ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس شاهد است.

به گزارش عیارآنلاین، محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش در نشست با مدیران منتخب مدارس شاهد و ایثارگر مازندران که در سالن اجتماعات بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: مدارس شاهد از سال ۱۳۶۵ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بر حسب ضرورت برای اهداف انقلاب شکل گرفت.

وی با بیان اینکه هدف از تأسیس مدارس شاهد تکریم فرزندان شاهد و ایثارگر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: نگاه ما در مدارس شاهد، نگاه ارزشی و انقلابی است.

رزاقی ادامه داد: مدارس شاهد از بدو تأسیس دارای شرایط عالی، برتر و الگوی مدارس دیگر بودند اما در سال‌های اخیر تا حدی از جایگاه واقعی خود فاصله گرفته‌اند که نیاز است با همت، تلاش و برنامه‌ریزی مناسب در آینده‌ای نزدیک به جایگاه واقعی خود برسند.

وی یادآور شد: امروز مأموریت ما در مدارس شاهد و ایثارگران، ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس شاهد است تا دانش آموزان با افزایش کیفیت آموزشی در مدارس، علاوه بر داشتن احساس رضایت برای پرورش خلاقیت خود نیز تلاش کنند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: