مدیرعامل پست بانک: تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه پرداخت می شود

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران ضمن ابراز همدری با حادثه ‌دیدگان زلزله‌ استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی به خانواده‌های آنان خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین،خسرو فرحی گفت: برای حمایت از آسیب‌دیدگان زلزله استان کرمانشاه و کمک به بازسازی منازل آنها، این بانک تسهیلات ویژه‌ای با بازپرداخت پنج ساله برای هر یک از سرپرستان خانوارهای آسیب‌دیده پرداخت می کند.
وی اضافه کرد: علاوه بر آن، یاراکارت اعتباری این بانک برای تأمین نیازهای خانواده‌های آسیب‌دیده در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد تا بتوانند از این تسهیلات نیز بهره‌مند شوند.
فرحی افزود: پست بانک همه تمهیدهای لازم برای خدمت‌رسانی و کمک‌های تسهیلاتی برای خانواده‌های آسیب‌دیده را در نظر گرفته است.
به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه یکشنبه (بیست و یکم آبان ماه) استان کرمانشاه و مناطقی از عراق را لرزاند.
این زلزله در استان کرمانشاه حوالی ازگله در عمق ۱۱ کیلومتری زمین روی داد. شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که در بیشتر استان ها و برخی کشورهای منطقه نیز احساس شد.
براساس آخرین اطلاعات اعلام شده از ستاد مدیریت بحران کشور، تاکنون در این زمین لرزه ۳۸۷ کشته و ۶۶۰۳ مصدوم شده اند. پس لرزه ها هنوز ادامه دارد.
اکنون مسئولان برای بررسی وضعیت و برنامه ریزی در مناطق زلزله زده حضور دارند. قرار است فردا رییس جمهوری به مناطق زلزله زده برود.

منبع:ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: