دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:

امتحانات نهایی پایه یازدهم تا پیش از آغاز امتحانات پایان سال تعیین تکلیف می‌شود

مهدی نوید ادهم: امسال پایه یازدهم در مدارس استقرار یافته اما هنوز وضعیت برگزاری امتحانات به صورت نهایی یا داخلی مشخص نشده است. تعیین وضعیت برگزاری امتحانات در پایه‌های مختلف تحصیلی به ویژه پایه یازدهم در دستور کار شورای عالی قرار دارد و تا پیش از آغاز امتحانات پایان سال به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش عیارآنلاین، به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش، مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در مورد تعیین تکلیف وضعیت امتحانات نهایی در پایه‌های تحصیلی مختلف با توجه به تغییر تدریجی نظام آموزشی، اظهار داشت: امسال پایه یازدهم در مدارس استقرار یافته اما هنوز وضعیت برگزاری امتحانات به صورت نهایی یا داخلی مشخص نشده است.

وی افزود: تعیین وضعیت برگزاری امتحانات در پایه‌های مختلف تحصیلی به ویژه پایه یازدهم در دستور کار شورای عالی قرار دارد و تا پیش از آغاز امتحانات پایان سال به نتیجه خواهد رسید.

نوید ادهم گفت: با توجه به اینکه هنوز مصوبه جدیدی برای برگزاری امتحانات وجود ندارد بنابراین مصوبات قبلی در مورد این مسأله برقرار است و برای دانش‌آموزان مشکلی از نظر برگزاری امتحانات وجود ندارد.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تأکید کرد: تاریخ مشخصی برای تعیین تکلیف وضعیت امتحانات نهایی در پایه‌های مختلف تحصیلی نداریم اما این مسئله در دست بررسی است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: