رئیس دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم در صدر دانشگاه‌های ایران است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در تولید علم در صدر دانشگاه های ایران قرار گرفته است.

به گزارش عیارآنلاین، فرهاد رهبر روز یکشنبه در مراسم معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل افزود: دانشگاه آزاد اسلامی برای تربیت نسل جوان که امکان تحصیل داشتند پیشقدم شده و امروز افتخار می کنیم که در هر خانواده یک تحصیل کرده دانشگاه آزاد وجود دارد.
وی بیان کرد: تقویت نیروی انسانی برای اداره نظام جمهوری اسلامی از افتخارات است و دانشگاه آزاد اسلامی هم در این زمینه موفق بوده است .
رهبر افزود: امروز نیزتولید علم در دانشگاه آزاد توام با ایمان در دستور کارقرا رگرفته است .
او بیان کرد : امروز اقتدار همه کشور ها به تولید علم وابستگی دارد چرا که علم اقتدار می آورد و بخاطر همین مصصم هستیم سهم خود را در تولید علم جهانی افزایش داده و ضمن حفظ رتیه یک علمی در کشور رتبه بین المللی را هم افزایش دهیم .
وی بابیان اینکه تولید علم به تنهایی کافی نیست افزود: تولید علم نافذ که بتواند نیاز امروز جامعه و مشکل کشور را برطرف کند دردانشگاه مد نظر است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی مرحله اول و دوم را در تولید علم پشت سر گذاشته و در حال حاضر کار آفرینی و خلق ثروت از علم را در جایگاه نسل سوم در برنامه داریم .
رهبر اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی درصدد برنامه ریزی در تولید ثروت از علم است و در کنار آن ماموریت داریم آموزش در دانشگاه را به آموزش پزوهشی سوق دهیم.
وی همچنین راه اندازی مرکز رشد در استان اردبیل و ارتباط مستمر و سیستماتیک دانشگاه با دشت مغان را ضرروی خواند.
در این آیین دکتر شامل رئیس سابق دانشگاه ازاد اسلامی اردبیل از عملکرد سه ساله خود گزارش و دکتر اسحق رسولی رئیس جدید هم برنامه های خود را تشریح کردند.

منبع:ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: