سخنگوی هیئت رئیسه مجلس:

پرداخت تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان سپرده گذاران موسسه کاسپین انجام می شود

نعمتی: روسای قوای سه‌گانه به بحث مطالبات سپرده‌گذاران موسسه کاسپین ورود پیدا کردند و قرار شد مطالبات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاران این موسسه به آنان پرداخت شود که با این تصمیم مطالبات بیش از ۹۰ درصد سپرده‌گذاران پرداخت می شود و آنان به حقوق‌شان می‌رسند. سود این سپرده‌ها تا سال ۹۴ پرداخت می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، بهروز نعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: روسای قوای سه‌گانه به بحث مطالبات سپرده‌گذاران مالی و اعتباری کاسپین ورود پیدا کردند و نتایج خوبی نیز در این زمینه حاصل شد.

وی افزود: براساس تصمیم اتخاذ شده توسط روسای قوای سه‌گانه بنابراین شد تا مطالبات سپرده‌گذاران که تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در این موسسه سپرده‌گذاری کرده‌اند به آنان پرداخت شود که با این تصمیم مطالبات بیش از ۹۰ درصد سپرده‌گذاران پرداخت شده و آنان به حقوق‌شان می‌رسند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: براساس این تصمیم درمورد سود سپرده سپرده‌گذاران سود این سپرده‌ها تا سال ۹۴ براساس قرارداد آنها با موسسه کاسپین پرداخت می‌شود.

نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: پیش از این بحث پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران موسسه کاسپین تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان با مشکل قانونی مواجه بود که با ورود روسای قوای سه‌گانه این مانع قانونی برطرف و راهکار لازم برای آن اندیشیده شد.

منبع: رجانیوز

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: