نماینده ورامین:

هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود

نقوی حسینی: هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود/ در سال تولید و اشتغال به جای اشتغالزایی «بیکاری‌سازی» و «اشتغالزدایی» می‌شود و کارکنان،‌یکی یکی از دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند. به عنوان مثال بانک صادرات اخیرا ۸۰۰ نفر از نیروهای شرکتی خود را اخراج کرده است.

به گزارش عیارانلاین، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در نشست علنی امروز چهارشنبه ۱۲ مهرماه پارلمان با اشاره به پیش‌بینی پرداخت پول گندم‌کاران توسط دولت در قانون مجلس و قانون بودجه گفت: چرا دولت پول گندم‌کاران را نمی‌دهد.

وی در تذکر دیگری با اشاره به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان اظهار داشت: مجلس تصویب کرد که حقوق نیروهای مسلح اعم از ارتش،‌سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع همسان‌سازی شود اما دولت این قانون را اجرا نکرده است.

نقوی حسینی با یادآوری مصوبه مجلس مبنی بر بخشش جرائم و سود وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان، گفت: امروز شاهدیم که هیچ بانکی زیر بار اجرای این مصوبه نمی‌رود.

وی در تذکر دیگری نسبت به حل نشدن مشکلات سپرده‌های مردم در موسسات مالی و اعتباری به ویژه ثامن و کاسپین در بخش دیگری از تذکرات خود گفت: در سال تولید و اشتغال به جای اشتغالزایی «بیکاری‌سازی» و «اشتغالزدایی» می‌شود و کارکنان،‌یکی یکی از دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند. به عنوان مثال بانک صادرات اخیرا ۸۰۰ نفر از نیروهای شرکتی خود را اخراج کرده است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان گفت: ما فقط خواهان اجرای قانون از سوی دولت هستیم و خارج از قانون چیزی نمی‌خواهیم.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: