سپرده های تا سقف ۳ ملیون تومان موسسه آرمان،تعیین تکلیف شد

قرار است از ١٢ مهر تا ابتدای آبان ماه سپرده گذارانی که تا تاریخ ۳۱ فروردین‌ ماه امسال مبلغ سپرده آنها تا سقف سه میلیون تومان بوده، تعیین وضعیت شوند. از این‌رو سپرده گذاران مشمول می‌توانند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی و همچنین اصل دفترچه حساب یا گواهی سپرده به شعب افتتاح کننده حساب در تعاونی اعتبار منحله وحدت مراجعه کنند.

به گزارش عیارانلاین، سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار منحله وحدت (آرمان) که مانده سپرده آنها در پایان روز ۳۱ فروردین ماه ۹۶ تا سقف مبلغ ۳۰ میلیون ریال بوده است از چهارشنبه می‌توانند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی و اصل دفترچه حساب یا گواهی سپرده به شعب افتتاح کننده حساب در تعاونی اعتبار منحله وحدت (آرمان) مراجعه کنند.
ضمنا چنانچه شعبی که سپرده‌گذاران در آن افتتاح حساب کرده‌اند در سایر شعب ادغام شده باشد می‌توانند به نزدیک‌ترین شعبه تعاونی اعتبار منحله وحدت مراجعه داشته باشند.
همچنین برنامه زمان‌بندی برای سایر سپرده‌گذاران محترم نیز متعاقبا پس از کسب مجوزهای لازم از مقامات ذی‌صلاح اعلام خواهد شد.
بر این اساس موسسه اعتباری ملل از سپرده‌گذاران محترم خواسته است جهت جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در انجام کار صرفا در تاریخ‌های تعیین شده به شعب تعاونی مذکور مراجعه کنند.
سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار منحله وحدت تقاضا دارد در صورت وجود ابهامات احتمالی با شماره تلفن‌های ۸۸۶۸۳۱۵۳-۸۸۶۸۲۵۱۱-۰۲۱۸۸۶۸۲۸۷۱ از ساعت ۸ تا ۱۴ تماس حاصل کنند.

منبع: تجارت آنلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: