عضو کمیسیون صنایع مجلس:

تفاهم‌نامه سه جانبه میان استانداری، اتاق بازرگانی و کمیسیون صنایع امضا می‌شود

عضو هئیت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:در سفر اعضای کمیسیون به استان کرمانشاه از ایران‌خودرو این استان بازدید به‌عمل می‌آید.

به گزارش عیارآنلاین، سید جواد حسینی‌کیا در خصوص سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان کرمانشاه، اظهار داشت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز( یکشنبه ۱۶ مهرماه) به استان کرمانشاه سفر می‌کنند و فردا در دو کارگروه معدن و صنعت تقسیم می‌شوند و با فعالین اقتصادی استان کرمانشاه جلسه‌ای را برگزار می‌کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همچنین اعضای کمیسیون صنایع و معادن از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر فردا در شورای گفت‌وگوی استان کرمانشاه با حضور استاندار و فعالین اقتصادی حضور دارند و گزارش دو کمیته ارائه می‌شود، گفت: در پایان جلسه تفاهم‌نامه‌ای سه جانبه بین استانداری، اتاق بازرگانی و کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امضاء می‌شود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعد از ظهر فردا توسط اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ایران‌خودرو کرمانشاه بازدید به‌عمل می‌آید، اضافه کرد: بعد از بازدید از ایران خودرو اعضای کمیسیون به دو دسته تقسیم می‌شوند، یک دسته از صنایع استان کرمانشاه و بخشی دیگر از شهرک صنعتی شهرستان سنقر بازدید می‌کنند./

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: