معاون وزیر جهاد کشاورزی:

سهام موسسه‌های وابسته به وزارت جهاد تاکنون به ۲۵ هزار نفر از رزمندگان دفاع مقدس واگذار شده است

جوادی: در دولت یازدهم با توجه وزیر جهاد کشاورزی، سهام شرکت و موسسه های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی تاکنون به ۲۵ هزار نفر از رزمندگانی که بیشتر از ۶ ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند واگذار شده و این واگذاری ها ادامه دارد.

به گزارش عیارآنلاین، مراسم بیست و نهمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد صبح امروز در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی آغاز شد.

محمد علی جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در این مراسم اظهار کرد : جهادگران با تقدیم ۳۳۰۰ شهید و صدها هزار آزاده و جانباز نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس ایفا کرده اند.

افزود: گستردگی نقش جهادگران در دفاع مقدس تاکنون آن طور که شایسته است به جامعه معرفی نشده و این نقش فقط به اقدامات جهادگران در راه سازی، سنگرسازی و خدمات پشتیبانی در جنگ خلاصه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: توجه به نوآوری ها و اقدامات جهادگران در دوران دفاع مقدس، کلید تحقق اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

تصریح کرد: در دولت یازدهم با توجه وزیر جهاد کشاورزی، سهام شرکت و موسسه های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی تاکنون به ۲۵ هزار نفر از رزمندگانی که بیشتر از ۶ ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند واگذار شده و این واگذاری ها ادامه دارد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: