۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری:

برنامه «زیست فناوری» به معاون اول رئیس‌جمهور ارائه شد

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با بیان اینکه در حوزه زیست فناوری برنامه مشخصی داریم، اظهار داشت: این برنامه را به معاون اول رئیس جمهور ارائه داده‌ایم.

به گزارش عیارآنلاین، مصطفی قانعی  با بیان اینکه در ستاد توسعه زیست فناوری برای تحقق اقتصاد مقاومتی مکاتباتی با دکتر جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهوری داشته ایم، اظهار کرد: برای این امر یک برنامه مشخصی تدوین شده و چنانچه وام قرض الحسنه ای به حوزه زیست فناوری اختصاص یابد، می توانیم برای کشور ارزآوری زیادی داشته باشیم.

دبیرستاد زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: این کار شدنی است و جنبه حمایتی دارد.

رئیس انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه امکان بازپس دادن این وام بعد از پنج سال وجود خواهد داشت، خاطرنشان کرد: از آنجایی که زیست فناوری می تواند نقش آفرین در کشور باشد، راه آن را مشخص کرده ایم.

وی همچنین با اشاره به اینکه صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری در این ستاد ایجاد شده است، عنوان کرد: شرکتهای فعال در حوزه زیست فناوری بعد از دریافت حمایت از این صندوق، می توانند زمانیکه محصولات خود را به بازار عرضه کردند پول را به صندوق بازگردانند.

قانعی با بیان اینکه نمایشگاه و جشنواره زیست فناوری به صورت دوسالانه برگزار می شود، خاطر نشان کرد: نمایشگاه زیست فناوری که قرار است امسال برای چهارمین بار برگزار شود  نمایشی از قدرت محققان کشور به مسئولان کشور و مردم است.

منبع: نسیم آنلاین

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: