۱۵ شهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
مدیرعامل شرکت سفره گس فرانسه:

۹۵ درصد از گاز فلر پالایشگاه پارس جنوبی بازیافت می شود

مدیرعامل شرکت سفره گس فرانسه می گوید: ۹۵ درصد از گاز فلر (مشعل) پالایشگاه دوم پارس جنوبی با استفاده از فناوری های جدید، بازیافت می شود.

به گزارش عیارآنلاین، یان اوبری لوکمت روز چهارشنبه در مراسم امضای قرارداد پروژه بازیافت و مصرف گاز در پالایشگاه دوم پارس جنوبی به همکاری سه ساله این شرکت با شرکت‌های ایرانی اشاره کرد و گفت: همکاری های ۲ طرف سازنده و ثمربخش بوده است.
مدیرعامل شرکت سفره گس فرانسه اضافه کرد: اجرای این پروژه علاوه بر سودآوری اقتصادی قابل توجه، دارای مزیت های زیست محیطی نیز است.
وی تاکید کرد: در این طرح از فناوری های روز دنیا استفاده خواهد شد و بر این اساس ۹۵ درصد گاز فلر پالایشگاه ها بازیافت می شود.
مدیرعامل شرکت سفره گس فرانسه با بیان اینکه از فناوری های روز دنیا در این پروژه استفاده خواهیم کرد، گفت: فرانسوی ها در دوران تحریم نیز به همکاری با ایران ادامه دادند.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی نفت ایران، شرکت سفره گس فرانسه و شرکت صنعت سازه ثمین ایران قرارداد بازیافت و مصرف گاز فلر(مشعل) را در یک پالایشگاه پارس جنوبی امضا کردند.
محمد مشکین فام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس دراین مراسم گفت که با ۵۰۰ میلیون دلار گاز فلر ۱۲ پالایشگاه پارس جنوبی جمع آوری می شود.
این قرارداد قرار است در مدت ۳۰ ماه اجرا شود.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: