۱۲ شهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵

تخصیص هزار و ۳۴ میلیارد تومان بودجه عمرانی به وزارت علوم

معاون اداری مالی و مدیر منابع وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: در هفته بزرگداشت دولت امسال در مجموع ۱۲۲ طرح عمرانی، آموزش، خدماتی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به بهره برداری رسید.

به گزارش عیارآنلاین، حسین عسگریان ابیانه روز یکشنبه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح های خدماتی در دانشگاه کاشان درگفت و گو با خبرنگاران افزود: در مجموع برای اجرای این طرح ها پنج هزار میلیاردریال از محل اعتبارهای دولتی و کمک خیران صرف شده است.
وی اعتبارهای عمرانی مصوب امسال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد وگفت: ازاین میزان بودجه تاکنون هزار و ۳۴ میلیارد تومان تخصیص یافته است.
عسگریان ابیانه خاطرنشان کرد: ۶۴۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای تعمیر و تجهیز دانشگاه ها و مرکزهای آموزش عالی در سراسر کشور هزینه می شود.
وی همچنین اعتبار جاری این وزارتخانه شامل دانشگاه ها و ستاد را هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان با رشد متوسط ۱۹٫۵درصدی نسبت به سال گذشته عنوان کرد .
وی بر مشارکت عالی خیران در همکاری با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد و گفت: دولت امسال ردیف بودجه ای ۳۲ میلیارد تومانی را تعیین کرد تا معادل آورده ای که خیران سرمایه گذاری می کنند به همان میزان وزارتخانه به صورت متمرکز برای تکمیل ساختمان ها در نظر بگیرد.
به گزارش ایرنا با حضور معاون اداری ومالی ومدیریت منابع وزیرعلوم، تحقیقات وفناوری عملیات اجرایی سه طرح عمرانی خدماتی با مجموع زیر بنای ۳ هزار و ۹۰۰ مترمربع با تخصیص۴۰ میلیارد ریال اعتبار دردانشگاه کاشان آغاز شد.

منبع:ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: