۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش: برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا تهران برنامه داریم

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، گفت: با توجه به اینکه مهمترین معضل شهر تهران آلودگی هوا، ترافیک و آسیب‌های اجتماعی است برای این موارد مدیریت شهری برنامه‌های خاص خود را دارد.

به گزارش عیارآنلاین، محسن هاشمی ، درباره برنامه‌های آینده شورای پنجم، اظهار داشت: نخستین اقدامی که صورت گرفته است بررسی مدیریت شهری سابق شهر تهران بوده است.

وی ادامه داد: فهرستی مشخص شده که شورای شهر تهران تاکنون چه مصوبات و لایحه‌هایی داشته است و چه لایحه‌هایی باید در صحن علنی مطرح شود.

هاشمی افزود: تعداد کار باقیمانده از شورای قبل مانده که به کمیسیون‌ها ارجاع داده‌ایم و پس از اتمام بررسی در صحن علنی شورا مطرح خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: با توجه به اینکه مهمترین مشکل شهر ترافیک و آلودگی هوا و آسیب‌های اجتماعی است شورای پنجم برای حل این معضلات برنامه‌های خاص خود را دارد که به مرور اعلام خواهد شد.

وی گفت: در این دوره مدیریت شهری قطعاً تعامل و هماهنگی با دولت و مجلس پیش از دوره‌های گذشته خواهد بود و همین موضوع سبب می‌شود که مشکلات شهری کاهش یابد.

هاشمی افزود: موضوع بعد خدمات‌رسانی در شهر است که نباید فراموش شود و باید به دست‌اندرکاران شهر کمک کنیم تا محیط زیست مناسبی برای شهروندان مهیا کنند.

منبع:فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: