مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:

۱۰ هزار تخت بیمارستانی توسط تامین اجتماعی در کشور ایجاد شده است

نوربخش: سازمان تامین اجتماعی اکنون دارای ۸۲ بیمارستان و ۱۰ هزار تخت فعال بیمارستانی در کشور است .

به گزارش عیارآنلاین، سید تقی نوربخش در حاشیه گشایش مرکز جامع تصویربرداری پزشکی البرز در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کرد که رویکرد آتی این سازمان ، توسعه مراکز درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور است .
وی اظهار داشت: در دولت یازدهم بیمارستان های تامین اجتماعی در مناطق محروم ایلام ، زابل و بیرجند راه اندازی شد و اکنون ۲ بیمارستان در دزفول و آبادان در دست ساخت است.
نوربخش گفت: همچنین ساخت ۴ بیمارستان جدید در شهرهای شیراز، تهران ، مشهد و تبریز در برنامه کاری سازمان تامین اجتماعی قرار دارد.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: تجهیز بیمارستان ها با استفاده از امکانات پزشکی داخلی و خارجی در برنامه کاری این سازمان است و تاکنون بخشی از نیازهای تجهیزاتی را از داخل تامین کرده ایم.
وی یادآور شد: در دولت یازدهم علاوه بر کیفیت بخشی به خدمات، گام های موثری برای توسعه مراکز تامین اجتماعی در مناطق محروم از جمله استان های لرستان و کردستان برداشته شد.
وی گفت: در استان البرز علاوه بر راه اندازی ۲ بیمارستان و مرکز درمانی در شهرهای هشتگرد و فردیس ، اقدامات موثری برای توسعه مراکز تخصصی درمانی انجام شد و اکنون نیز مرکز تصویربرداری هسته ای البرز در دست راه اندازی است.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: