عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان از زمان ادغام این دو حوزه مغفول مانده است

مازنی: مهم ترین مطالبه مردم از وزارت ورزش و جوانان توجه بیشتر به حوزه جوانان است. از زمانی که دو مقوله جوانان و ورزش با یکدیگر ادغام شده است، حوزه جوانان در بخش های بودجه ای، توجه به سازمان های مردم نهاد، ازدواج و … مغفول مانده است.

به گزارش عیارآنلاین، احمد مازنی نماینده مجلس شورای اسلامی، در مصاحبه با برنامه «ورزش بدون ویرایش» رادیو گفت و گو درباره مطالبات مردم از وزارت ورزش و جوانان گفت: مهم ترین مطالبه مردم از وزارت ورزش و جوانان توجه بیشتر به حوزه جوانان است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از زمانی که دو مقوله جوانان و ورزش با یکدیگر ادغام شده است، حوزه جوانان در بخش های بودجه ای، توجه به سازمان های مردم نهاد، ازدواج و … مغفول مانده است.

او اضافه کرد: در دیپلماسی ورزش ضعف های زیادی وجود دارد. لازم است نمایندگان ورزش ایران در عرصه های جهانی حضور داشته و با کسب آرای جهانی به کرسی های بین المللی دست یابند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در حوزه اقتصاد ورزشی هم در داخل و هم در سطح بین الملل ضعیف عمل کرده ایم.

به گزارش رادیو گفت و گو، این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره خصوصی سازی دو تیم استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: این دو باشگاه سال هاست در انتظار خصوصی سازی هستند. موانعی در این راه وجود دارد. باید هر چه سریع تر اداره سرخابی ها به دست مردم سپرده شود و به معنای واقعی خصوصی سازی شود.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: