سرپرست وزارت علوم:

نشاط و پویایی در دانشگاه‌ها تقویت می‌شود

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار امیدواری کرد که روند مثبت رشد و توسعه علم و فناوری که در دولت یازدهم تحقق یافته بود، در دولت دوازدهم نیز تداوم پیدا کند.

به گزارش عیارآنلاین، سیدضیاء هاشمی  با اشاره به انتخاب خود به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی رئیس‌جمهور اظهار کرد: آقای رئیس‌جمهور از من خواستند که به عنوان سرپرست کار را آغاز کنم. من نیز ان شاءالله در دوره سرپرستی سیاست‌های دولت را تعقیب خواهم کرد.

وی گفت: امیدوارم روند رشد و توسعه علم و فناوری که در دولت یازدهم مثبت شده بود را در دولت دوازدهم ادامه داده و به آن تداوم بخشیم.

سرپرست وزارت علوم خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگ و اجتماعی نیز همانطور که در سال‌های گذشته همواره شاهد افزایش نشاط و امید میان دانشجویان بودیم، زمینه تقویت نشاط و پویایی بیشتری در دانشگاه‌ها فراهم خواهد شد.

هاشمی اظهار کرد: ان شاءالله با ادامه مسیر گذشته به گونه‌ای عمل خواهیم کرد که امکان پویش و حضور بیشتر دانشجویان در امور فرهنگی و اجتماعی بیشتر شود.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا برای تصدی سمت وزارت مذاکراتی با جناب عالی شده است، گفت: دوره سرپرستی حداکثر سه ماهه است. در طول این دوره نیز دولت و رئیس‌جمهور براساس بررسی‌ها و رایزنی‌های خود پیشنهاداتی را مطرح می‌کنند. در همین زمینه اینکه پیشنهادی برای تصدی سمت وزارت به من داده شود براساس ارزیابی و جمع‌بندی‌هایی است که آقای رئیس‌جمهور خواهند داشت.

منبع: ایسنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: