ابتکار: تامل و توجه به بحث خانواده شکوفا یکی از اولویت‌های معاونت زنان خواهد بود

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در اولین روز کاری‌اش تکمیل بانک اطلاعات پژوهشی را از برنامه های این معاونت اعلام کردند و گفت: نگاه ما فرا جناحی، فرا قومیتی، فرا مذهبی و فرا جنسیتی است.

به گزارش عیارآنلاین، پس از مراسم معارفه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در روز چهارشنبه، در اولین روز کاری معاون رئیس جمهور، مجمع کارکنان معاونت امور زنان و خانواده با حضور دکتر ابتکار برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معصومه ابتکار با ارائه برنامه های خود در حوزه زنان و خانواده از کلیه واحدهای معاونت درخواست ارائه ایده ها و برنامه ها را داشت.

وی بر ضرورت افزایش تعامل با سایر دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: تامل و توجه به بحث خانواده شکوفا یکی از اولویت های این معاونت خواهد بود.

در حوزه مطالبات زنان نیز ابتکار تصریح کرد: با توجه به مطالعات متعدد انجام شده در این حوزه، به جای آغاز مطالعات جدید، موارد گذشته  تکمیل می شود.

ابتکار تکمیل بانک اطلاعات پژوهشی را از دیگر برنامه های این معاونت اعلام کردند و اظهار داشت: در این دوره به دنبال کاربردی کردن برنامه مطالعات راهبردی، همچنین فعال تر شدن بخش بین الملل معاونت خواهیم بود.

ابتکار در پایان تاکید کرد: نگاه ما فرا جناحی، فرا قومیتی، فرا مذهبی و فرا جنسیتی است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: