دبیرکل مجمع خیرین سلامت :

طی چند سال اخیر خیرین سلامت ۶ هزار میلیارد تومان به حوزه بهداشت و درمان کمک کرده‌اند

شهریاری: طی چند سال اخیر خیرین سلامت ۶ هزار میلیارد تومان به حوزه بهداشت و درمان کمک کرده اند که این نشان می دهد باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد. استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت می تواند به ارتقای بهداشت و درمان کمک کند تا بتوان اجرای طرح ها در این حوزه را شاهد بود.

به گزارش عیارآنلاین، حسینعلی شهریاری، در تشریح عملکرد مجمع خیرین سلامت، افزود: استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت می تواند به ارتقای بهداشت و درمان کمک کند تا بتوان اجرای طرح ها در این حوزه را شاهد بود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طی چند سال اخیر خیرین سلامت ۶ هزار میلیارد تومان به حوزه بهداشت و درمان کمک کرده اند که این نشان می دهد باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از زمانی که در مجلس هفتم در مجلس فعالیت کردم همواره مقام معظم رهبری نقش خیرین سلامت را در حوزه بهداشت و درمان تاثیرگذار دانستند.

وی یادآور شد: بدون شک با استفاده از ظرفیت طرح تحول سلامت می توان در راستای پیشگیری از بیماری ها حرکت کرد که این اقدام می تواند به کنترل هزینه های درمان نیز کمک کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: ما معتقدیم که اولویت وزارت بهداشت و درمان باید توجه به بحث پیشگیری و بهداشت باشد تا با کاهش بیماری ها در زمینه های مختلف روبرو شد.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: