در گفتگو با عیارآنلاین عنوان شد:

نباید بر اساس آزمون‌وخطا به مسئله تفکیک وزارتخانه‌ها ورود کنیم

بهرام نیا پیرامون لایحه تفکیک گفت: برسی این لایحه یک تیم کارشناسی قوی نیاز دارد. این طرح باید توسط صاحب‌نظران پخته می‌شد و بعد از آن به مجلس شورای اسلامی برای بررسی می‌آمد.

حسن بهرام‌نیا، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه صنعت عیارآنلاین، پیرامون لایحه تفکیک وزارتخانه‌های دولت گفت: این موضوع برای کشور هزینه‌بر است هم هزینه مادی دارد و هم هزینه معنوی. ما نباید بر اساس آزمون‌وخطا به این مسئله ورود کنیم.

بهرام نیا با اشاره به اینکه این لایحه نیاز به مطالعات کارشناسی دارد افزود: بررسی این لایحه یک تیم کارشناسی قوی نیاز دارد. و این طرح باید توسط صاحب‌نظران پخته می‌شد و بعد از آن به مجلس شورای اسلامی برای بررسی می‌آمد.

وی ادامه داد: به نظرم نباید سریع و بدون مطالعه اظهارنظر کرد. کما اینکه این لایحه با دوفوریت به مجلس آمد و نهایتاً یک‌فوریت آن تصویب شد.

بهرام نیا در پایان پیرامون لایحه تفکیک وزارت صنعت معدن از تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، یک وزارت گسترده و حجیمی است که در هر یک از بخش‌های تولید، تجارت، کار و اشتغال فعالیت داشته و یک پکیج گسترده‌ای هست که الآن تجمیع شده. لذا ازاین‌جهت نیاز به یک کار کارشناسی دقیق دارد.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: