عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با عیارآنلاین:

اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه ۱٫۵ میلیارد به مسکن روستایی را پیگیری خواهم کرد

قاضی‌پور گفت: مسکن روستایی هم سرمایه‌گذاری پایدار تلقی می‌شود و هم از مهاجرت روستاییان جلوگیری می‌کند. موافق اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه ۱٫۵ میلیارد دلار به مسکن روستایی هستم و قطعاً این موضوع را در ادامه بررسی لایحه دولت پیگیری خواهم کرد.

نادر قاضی‌پور، عضو کمیسیون صنایع‌ومعادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه مسکن عیارآنلاین، پیرامون اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه ۱٫۵ میلیارد دلار به مسکن روستایی گفت: اختصاص بخشی از اعتبارات این لایحه به ساخت و مقاوم‌سازی مسکن روستایی کاملاً درست و منطقی است.

وی ادامه داد: مسکن روستایی هم سرمایه‌گذاری پایدار تلقی می‌شود و هم محیط‌های روستایی را برای تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت مستعد می‌کند.

وی افزود: اختصاص بخشی از اعتبارات لایحه دولت به مسکن روستایی به دلیل اینکه مسکن یک صنعت پیشران اقتصادی محسوب می‌شود و با صنایع متعددی در ارتباط است هم زمینه‌های ایجاد اشتغال را فراهم می‌کند و هم به مطلوبیت محیط‌های روستایی کمک می‌کند.

نماینده مردم ارومیه در پایان تصریح کرد: بنده موافقم اختصاص بخشی از اعتبارات این لایحه به مسکن روستایی هستم و قطعاً این موضوع را در ادامه بررسی لایحه دولت پیگیری خواهم کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: