سخنگوی وزارت بهداشت:

تخلفات بیمارستانی کاهش چشمگیر داشته است

حریرچی: بازرسان وزارت بهداشت بازرسی‌های متعددی از بیمارستان‌های سراسر کشور در راستای پیشگیری از تخلف و حفاظت مالی و جانی از بیماران انجام می‌دهند که اکنون تخلفات غیرقانونی در شهرستان‌ها صفر و در شهر تهران نیز تقریبا به صفر رسیده و این مساله نشان دهنده ارتقای سطح کیفی و کمی بیمارستان‌های سراسر کشور است.

به گزارش عیارآنلاین، ایرج حریرچی قائم مقام و سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به خودمراقبتی وزارت بهداشت و نظارت بر بیمارستان‌ها اظهار کرد: وزارت بهداشت در بحث خودمراقبتی همیشه پیشگام بوده و نظارت دقیقی در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی سراسر کشور دارد که در این راستا اقدامات موثری مربوط به نظارت بر کار ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: بر اساس ضوابط مسئولین فنی مشکلات مربوط به تخلفات بیمارستانی را رسیدگی می‌کند و وزیر بهداشت اقدامات خوبی را در زمینه پیشگیری از تخلفات انجام می‌دهد.
حریرچی بیان کرد: بازرسان وزارت بهداشت بازرسی‌های متعددی از بیمارستان‌های سراسر کشور در راستای پیشگیری از تخلف و حفاظت مالی و جانی از بیماران انجام می‌دهند که اکنون تخلفات غیرقانونی در شهرستان‌ها صفر و در شهر تهران نیز تقریبا به صفر رسیده و این مساله نشان دهنده ارتقای سطح کیفی و کمی بیمارستان‌های سراسر کشور است.
وی یادآور شد: تخلفات مربوط به هتلینگ بیمارستانی به میزان قابل توجهی کاهش داشته که در این راستا اقدامات غیرقانونی به مراجع مربوطه ارجاع و در صورت بروز مشکل با حکم قضایی در بعضی مواقع پلمپ صورت گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: