۲۶ ارد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۰
یک مقام مسئول اعلام کرد؛

آماده انتقال فرآورده‌های پالایشگاه ستاره هستیم

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، با اشاره به دستاورد بزرگ تولید مستمر بنزین در کشور گفت: این شرکت آمادگی کامل برای انتقال فرآورده‌های پالایشگاه ستاره خلیج فارس را دارد.

به گزارش عیارآنلاین، عباسعلی جعفری نسب، درباره شرایط و ظرفیت خطوط لوله جهت انتقال فرآورده‌های پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: با  شرایط فعلی خطوط لوله ظرفیت انتقال میزان تولیدی پالایشگاه ستاره وجود دارد؛ چرا که تولیدات فاز نخست این پالایشگاه جایگزین بنزین وارداتی می‌شود و مشکلی برای انتقال وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران افزود: برای انتقال تولیدات فازهای۲ و ۳ پالایشگاه ستاره خلیج فارس عملیات ساخت خط لوله بندرعباس- رفسنجان برای افزایش ظرفیت انتقال باید سرعت بیشتری گیرد.

جعفری نسب افزود: شرکت‌های خارجی با حضور و نمایش تجهیزات در نمایشگاه شرایط را برای ورود محصولات و تکنولوژی جدید و دانش فناوری فراهم می‌آورند که این امر برای همکاری با شرکت‌های داخلی بسیار مناسب است. در مذاکره با شرکت‌های خارجی اعلام کردیم حضور آنها در پروژه‌های داخل مستلزم مشارکت با یک شرکت داخلی است.

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران اعلام کرد: در بخش ساخت تجهیزات و قطعات دوار و توربین‌های گازی تعدادی سازنده داخلی خوب با شرکت‌های خارجی همکاری می‌کنند، که امیدواریم این نمایشگاه باعث شکوفایی و توسعه صنعت داخلی و تامین حداکثر نیاز داخل و تقویت صادرات شود.

منبع: مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: