۱۳ ارد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱

۲ بانک ایرانی خاورمیانه و سینا، در باواریای آلمان شعبه می‌زنند

بروسات، رئیس اتحادیه صنعت و اقتصاد باواریای آلمان: دو بانک خاورمیانه و سینا شرایط لازم برای ایجاد شعبه در باواریا را دارند./ در این میان مقرر شده بانک خاورمیانه تابستان سال جاری با دریافت مجوز ، اقدام به راه اندازی شعبه در باواریا کند تا طیف گسترده ای از شرکت های کوچک و متوسط آلمانی قادر به انجام مبادلات مالی با شرکت های ایرانی باشند.

به گزارش عیارآنلاین، رئیس اتحادیه صنعت و اقتصاد باواریای آلمان از دارا بودن شرایط دو بانک حاضر در بورس ایران که شامل بانک های خاورمیانه و سینا برای ایجاد شعبه و راه اندازی شعبه در تابستان سال جاری می شود خبر داد.

برترام بروسات رئیس اتحادیه صنعت و اقتصاد باواریای آلمان در جریان جلسه با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی تهران گفت: دو بانک خاورمیانه و سینا شرایط لازم برای ایجاد شعبه در باواریا را دارند.
وی افزود: در این میان مقرر شده بانک خاورمیانه تابستان سال جاری با دریافت مجوز ، اقدام به راه اندازی شعبه در باواریا کند تا طیف گسترده ای از شرکت های کوچک و متوسط قادر به انجام مبادلات مالی با شرکت های ایرانی باشند.
پیش از این نیز علی ماجدی سفیر ایران در آلمان نیز گفته بود دو بانک سامان و خاورمیانه در حال مذاکره برای ایجاد شعب در اروپا هستند.

منبع: اقتصاد بانکی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: