۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳

کاهش بار مالی دوره‌های مهارت‌آموزی برای مهارت‌آموزان

چهاربند،‌ رییس مرکز منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش: در خصوص روند پیشرفت برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دور‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان به آزمون استخدامی گذشته ، در حال حاضر افراد در مرحله گزینش قرار دارند و سازمان سنجش ظر‌فیتی یک برابر تعداد پذیرفته‌شدگان در نظر گرفته است. بعد از اتمام این گزینش افراد معرفی شده به آموزش و پرورش اعلام می‌شوند که حدوداً این فعالیت تا ۱۰ روز آینده اجرا می‌شود. در نظر داریم تا کمترین بار مالی برای مهارت‌آموزان داشته باشیم، همزمان با اعلام نتایج برای هزینه‌های دانشگاه و دوره اطلاعیه‌ای از سوی دانشگاه فرهنگیان صادر می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، اسفندیار چهاربند‌ رییس مرکز منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش؛ در خصوص روند پیشرفت برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دور‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان به آزمون استخدامی گذشته اظهار داشت: در حال حاضر افراد در مرحله گزینش قرار دارند و سازمان سنجش ظر‌فیتی یک برابر تعداد پذیرفته‌شدگان در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: بعد از اتمام این گزینش افراد معرفی شده به آموزش و پرورش اعلام می‌شوند که حدوداً این فعالیت تا ۱۰ روز آینده اجرا می‌شود.

رییس مرکز منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: پس از انجام کامل مراحل گزینشی با دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی اقدامات لازم انجام می‌شود.

چهاربند عنوان کرد: زمان دقیق برگزاری دوره‌ها مشخص نیست و با توجه به برنامه‌ریزی دانشگاه فرهنگیان این کار انجام خواهد شد و ظر‌فیتی به مهارت‌آموزان اختصاص می‌یابد.

وی در مورد هزینه‌های این دوره یادآور شد: هنوز تصمیم‌گیری قطعی نشده، اما در نظر داریم تا کمترین بار مالی برای مهارت‌آموزان داشته باشیم، همزمان با اعلام نتایج برای هزینه‌های دانشگاه و دوره اطلاعیه‌ای از سوی دانشگاه فرهنگیان صادر می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: