تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی/ اعلام اسامی تکمیل ظرفیت پس از تعیین تکلیف اولویت‌های انتخابی

حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش: در شرایط مشاغل تک ظرفیتی آزمون استخدامی اولویت با ایثارگران بوده و این مسئله در حالی است که در آگهی‌ها اعلام شده بود اولویت دوم و سوم مورد توجه قرار گیرد. اکنون بین سازمان سنجش و سازمان اداری و استخدامی اعلام نشدن اولویت‌های دوم و سوم محل اختلاف بوده و پس از تعیین این اولویت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت انجام می‌شود. دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش آمادگی کامل برای برگزاری دوره‌های مهارت آموزی را داشته و اردیبهشت ماه زمان قطعی برای آغاز اجرای این دوره است.

به گزارش عیارآنلاین، سید حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش؛ در خصوص دوره‌های مهارت آموزی و تأخیر در اعلام نتایج ظرفیت عنوان کرد: تک ظرفیتی بودن برخی مشاغل و شرکت ایثارگران در این دوره موجب شده تا اولویت با این گروه بوده و اولویت‌های دوم و سوم سایر افراد از سوی سازمان سنجش اعلام نشود.

وی ادامه داد: در شرایط مشاغل تک ظرفیتی آزمون استخدامی اولویت با ایثارگران بوده و این مسئله در حالی است که در آگهی‌ها اعلام شده بود اولویت دوم و سوم مورد توجه قرار گیرد.
مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون بین سازمان سنجش و سازمان اداری و استخدامی اعلام نشدن اولویت‌های دوم و سوم محل اختلاف بوده و پس از تعیین این اولویت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت انجام می‌شود.
حسینی یادآور شد: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش آمادگی کامل برای برگزاری دوره‌های مهارت آموزی را داشته و اردیبهشت ماه زمان قطعی برای آغاز اجرای این دوره است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: